اخبار و رويداد ها

  اتاق بين‌الملل اكو حامي نمايشگاه صنايع غذايي اصفهان

اتاق بين‌الملل اكو حامي نمايشگاه صنايع غذايي اصفهان

به دنبال برگزاری موفق سیزدهمین نمایشگاه infex که با استقبال خوب مشارکت کنندگان، بازدیدکنندگان و حضور هیأت ‌های تجاری برگزار شد، دوره چهاردهم این نمایشگاه با برنامه ‌ریزی مدون، در بخش‌های مختلف اطلاع رسانی، ثبت ‌نام و اجرا فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون توانسته است حمایت اغلب اتاق‌ های بازرگانی کشور و همچنین حمایت معنوی اتاق بازرگانی بین ‌المللی اکو را جلب نماید.
در همین راستا علاوه بر اطلاع‌رسانی به تمامی 32 اتاق بازرگانی کشور، مراتب برگزاری این رویداد تجاری مهم به اتاق‌های مشترک بازرگانی، انجمن‌های تخصصی صنایع غذایی ایران، نشریات تخصصی صنعت غذا، روزنامه‌های سراسری و بخش وسیعی از سایت‌های خبری سراسر کشور، اعلام شده است.  
ستاد برگزاری نمایشگاه همچنین اعلام کرده است طی روزهای آتی تبلیغات محیطی این نمایشگاه در سطح استان اصفهان و شهرک‌‌های صنعتی آغاز شده و ظرف دو هفته آینده با حضور نمایندگان رسانه‌ها در یک نشست خبری، اهداف و برنامه‌های نمایشگاه به اطلاع عموم علاقه‌ مندان خواهد رسید.
چهاردهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان infex2017+ از تاریخ 11 لغایت 14 آبان‌ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌گردد و علاقمندان می‌توانند اطلاعات تکمیلی را از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی infexiran.ir و یا شماره  31و36650430-031 دریافت کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر