اخبار و رويداد ها

  گردهمایی بزرگان صنایع غذایی کشور در نمایشگاه اصفهان

گردهمایی بزرگان صنایع غذایی کشور در نمایشگاه اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان از شانزدهم بهمن ماه با حضور 90 مشارکت کننده از سراسر کشور آغاز می شود.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه، چهل و یکمین نمایشگاه از مجموع 49 نمایشگاه پیش بینی شده برای سال 97 است که در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.
پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان در شش هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و با حضور شرکت های معتبری از استان های اصفهان، تهران، یزد، بوشهر، خراسان رضوی، مرکزی، همدان، فارس، کرمان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان شرقی برگزار می شود تا ماشین آلات، فرآوری، بسته بندی، محصولات و خدمات مرتبط با این عنوان نمایشگاهی را در معرض بازدید علاقمندان قرار دهد.
این نمایشگاه که به مدت چهار روز و تا نوزدهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت، زمینه ای فراهم می آورد تا شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی، دستاوردهای خود در زمینه ماشین آلات و تجهیزات تولید و فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی، ماشین آلات، تجهیزات و ملزومات بسته‌بندی مواد غذایی و آشامیدنی، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نگهداری مواد غذایی، سردخانه های صنعتی، تجهیزات پخت غذا، تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، تجهیزات و ملزومات هتل، رستوران و کافی‌شاپ، تجهیزات و خدمات سرو غذا و تجهیزات فروشگاهی را به نمایش بگذارند.
شیر پاستوریزه پگاه، اصفهان مقدم، صنایع غذایی افخم، گل قطره، رسا ماشین، چاپ نگین، احلام، نان رضوی، مطسا، پارس چاپگر، لبنیات قیطران، مواد غذایی مفید، برنج سرزمین، عسل شهد نشاط مصفا، آزمایشگاه هورتاش، شاهکار کشاورز ایرانیان، اکاربو و آرین از مطرح‌ترین برندهایی به شمار می روند که در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان حضور خواهند داشت.
این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که صنایع غذایی در طول دو دهه گذشته به یکی از صنایع بزرگ و مهم کشور مبدل شده و در حال حاضر یکی از صنایع پیشرو در کشور است که با توجه به امکانات موجود، مواد اولیه مناسب و ظرفیت‌های فرآوری، از پتانسیل بالایی نیز برخوردار است.
از سوی دیگر موقعیت ژئوپولتیک کشور به لحاظ قرار گرفتن در پنج مسیر کریدور اصلی ترانزیت بین‌المللی و بازار 400 میلیون ‌نفری منطقه، از نکاتی است که پیش روی صادرکنندگان این صنعت قرار دارد. صنایع غذایی با ارزش افزوده بالای خود توانسته 15 درصد اشتغال بخش صنعت، 18 درصد کارگاه‌های صنعتی، 10 درصد سرمایه‌گذاری، 10 درصد ارزش افزوده و 5/6 درصد صادرات صنعتی را به خود اختصاص دهد.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند از ساعت 15 تا 21 روزهای 16 تا 19 بهمن‌ماه، به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر